مرکز گز
خانه / پولکی / پولکی کنجد عسلی | فروشگاه مرکزی انواع گز و پولکی

پولکی کنجد عسلی | فروشگاه مرکزی انواع گز و پولکی

پولکی کنجد عسلی یکی انواع پولکی های موجود در بازار است که در بسته بندی های مختلف به فروش می رسد. پولکی یکی از سوغاتیهای اصفهان است که در فهرست آثار ملی کشور نیز به ثبت رسیده است. آب و شکر از ترکیبات اصلی تشکیل دهنده پولکی می باشند. برخی از انواع پولکی از عسل تهیه می شوند که تهیه پولکی عسلی با تزیین دانه های کنجد همراه است. میزان قند موجود در پولکی از قند کمتر است و می تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد. پولکی ها در طعم های مختلف مناسب ذائقه های مختلف افراد تولید می شوند که می توانند در کنار چای و سایر نوشیدنی ها مورد استفاده قرار گیرد.

پولکی کنجد عسلی | فروشگاه مرکزی انواع گز و پولکی

انواع پولکی های طعم دار اصفهان

انواع پولکی های طعم دار اصفهانپولکی های اصفهان در طعم های مختلف تولید می شود. پولکی نازک زنجبیلی، پولکی عسلی نازک و پولکی نارگیلی خانگی از جمله این طعم ها می باشند. قیمت انواع پولکی نیز به نسبت طعم های متفاوت آن متنوع است. مثلا پولکی عسلی به دلیل مصرف عسل در آن از بقیه انواع پولکی گران تر است. زعفرانی، نعنایی و لیمویی از دیگر طعم های این شیرینی سنتی می باشد که هر کدام دارای طرفداران خاص خود می باشد. این خوراکی را می توان با سفر به اصفهان از بازار های آن خریداری نمود. خرید انواع پولکی از سایت های فروش اینترنتی نیز راهی دیگر برای خرید است که امکان دسترسی به آن را در نقاط مختلف کشور فراهم می سازد.

عرضه انواع پولکی درجه یک اصفهان

عرضه انواع پولکی درجه یک اصفهانشکر، آب، سرکه سفید، زعفران و کنجد از جمله مواد تشکیل دهنده پولکی می باشند که به تولید انواع درجه یک و با کیفیت این محصول می انجامد. عرضه انواع پولکی در بسته بندی هایی با وزن های مختلف صورت می گیرد که به مشتریان در سراسر کشور ارسال می شود. عرضه پولکی به شکل های مختلف به واحد های فروش و سوپر مارکت ها و همچنین شیرینی فروشی ها صورت می گیرد. عمده ترین روش های فروش و عرضه این کالا عبارت است از:

  • فروش اینترنتی و آنلاین
  • فروش عمده و کلی
  • فروش از طریق نمایندگی های فروش 
  • فروش از طریق سوپر مارکت ها و شیرینی فروشی ها

پولکی می تواند جایگزین مناسبی برای قند باشد و مصرف متعادل آن تامین کننده کالری مورد نیاز بدن می باشد.

قیمت عمده فروشی انواع پولکی اصفهان

قیمت عمده فروشی انواع پولکی اصفهانانواع پولکی اصفهان با قیمت عمده فروشی به کسانی که به دنبال خرید حجم زیادی از این کالا می باشند عرضه می شود. قیمت عمده فروشی توسط عمده فروش یا تولید کننده به بازار عرضه می شود. از طرفی قیمت خرید مواد اولیه مانند قیمت شکر  که از مواد اصلی و تشکیل دهنده آن است نیز در قیمت عمده فروشی آن تاثیر به سزایی دارد. از این رو در صورتی که قیمت شکر افزایش یابد قیمت و نرخ این کالا نیز افزایش خواهد یافت. قیمت عمده فروشی از سوی عمده فروش تعیین شده و به بازار اعلام می شود.

فروش بهترین پولکی کنجد عسلی

فروش بهترین پولکی کنجد عسلیپولکی ها در طعم های مختلف تولید می شوند که در نوعی از آن عسل و کنجد به کار می رود. کنجد برای تزیین در این نوع پولکی به کار می رود و عسل نیز جایگزین مناسبی برای شکر در این ترکییب است. از این رو این نوع پولکی بهترین گزینه ممکن برای استفاده افراد دیابتی می باشد. فروش این نوع پولکی به روش های مختلفی صورت می گیرد. فروش اینترنتی این محصول از طریق فروشگاه های اینترنتی یکی از راه های خرید این سوغات اصفهان می باشد. از این رو می توان پولکی را با طعم دلخواه از بین مجموعه فروش انتخاب نمود و به صورت آنلاین خریداری کرد. مراکز فروش مانند شیرینی فروشی ها و قنادی ها این محصول را در بسته بندی های مناسب به مشتریان عرضه می دارند. انواع پولکی بهتر است تا در جای خشک و خنک نگهداری شود تا کیفیت اولیه خود را از دست ندهد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پولکی به صورت عمده

خرید پولکی به صورت عمده

پولکی یک نباتی بسیار خوش مزه و عالی در کنار چای می باشد، خرید پولکی …

پاسخی بگذارید