مرکز گز
خانه / پولکی / پولکی زعفرانی / عرضه کننده پولکی زعفرانی اصفهانی

عرضه کننده پولکی زعفرانی اصفهانی

عرضه کننده ی انواع پولکی زعفرانی اصفهانی با واسطه های مختلف منجر شده که قیمت عمده ای و فله ای این خوراکی به راحتی در دسترستان قرار نگیرد که ما در این مجموعه سعی کردیم اطلاعات کافی را ارائه کنیم .

پولکی زعفرانی اصفهانی

پولکی های زعفرانی اصفهانی

پولکی ها یکی از شیرینی جات هستند که در کشورمان استفاده می شود . این آب نبات از سوغاتی های شهر اصفهان می باشد و از این شهر به بقیه ی نواحی کشور راه یافته است . به خاطر شباهت آن به سکه ، پولکی نامیده شده است . بیس پولکی شکر و سرکه است و نسبت به خوردن قند ضرر کمی روی دندان دارد . معروف ترین مدل پولکی ، پولکی زعفرانی شهر اصفهان است و از نخستین مدل های پولکی است که رواج پیدا کرد.

پولکی زعفرانی اصفهانی

معرفی جدید ترین طعم های پولکی

در قدیم پولکی برای کارگاه های سنتی و با راه قدیمی ساخته می شد . ولی این روز ها این خوراکی خوش طمع به راه های جدید و با دستگاه های جدید در حجم بسیار زیاد تولید شده و وارد بازار می شود .

چگونگی تهیه ی پولکی زعفرانی

گیاه زعفران از گیاهانی می باشد که در کشور مان خیلی زیاد پیدا می شود و خاصیت خیلی زیادی دارد . تقویت کردن قلب ، کمک به بهتر کردن گردش خون و بهتر کردن کارایی ایمنی بدن از خاصیت های پر اهمیت این گیاه می باشد .

این گیاه در کشور به عنوان طعم دهنده برای شربت ها ، شیرینی جات و هم چنین به عنوان ادویه ای پر کاربرد در هنر آشپزی کشور مان قابل توجه می باشد .

یکی از عالی ترین و مرغوب ترین انواع مدل های این آب نبات و عالی ترین پولکی اصفهان ، مدل زعفرانی است . درست کردن پولکی زعفرانی با آب ، شکر ، سرکه ی انگور و زعفران حل شده درست می شود .

برای این کار آب ، شکر و سرکه را روی حرارت کم می گذاریم تا مایه دوام پیدا کند و غلظت دار شود .

سپس زعفران رقیق شده را به آن اضافه می کنند . هنگامی که مایه حالت ترد پیدا کرد پولکی شما آماده شده است .

پولکی زعفرانی اصفهانی

لیست قیمت عمده ی فروشی انواع پولکی زعفرانی اصفهانی

لیست قیمت عمده فروشی انواع پولکی همان گونه که قبل تر گفتیم پولکی در انواع طعم ها و مرغوبیت های مختلف در بازار توزیع می شود .

به خاطر دسترسی نداشتن استفاده کنندگان و عمده فروشان تیم ما فروش پولکی ساده و دیگر پولکی های با کیفیت را به عهده گرفته است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com